KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 9939263
nr 993 9263
Färgetsning
Sven Nordquist, 'En tur på landet', 2/90, signerad, -80, motivet: 33x43
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 november 2015
kl 20:23:36
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)